Strona Główna > Baza Wiedzy > Baza Wiedzy > Domeny i DNS-y > Domeny .de - Niemcy


Domeny .de - Niemcy
.de - domena narodowa: Niemcy

Dostępna końcówka domeny: .de
Organizacja: DENIC eG
Adres internetowy: http://www.denic.de/
Publiczny serwer WHOIS: whois.denic.de

Dodatkowe informacje o domenie:

 

Domeny .de to najpopularniejsze domeny narodowe w Europie. Niemcy są jednym z europejskich liderów gospodarczych i stanowią bardzo atrakcyjny rynek dla polskich firm. Zapraszamy do rejestracji nazw w domenie .de.

Rejestracja domeny .de wiąże się z akceptacją zasad rejestracji domen DENIC.

Kontakt administracyjny dla domen .de

Dla rejestracji domen .de wymagane jest posiadanie kontaktu administracyjnego zlokalizowanego fizycznie na terenie Niemiec, przy czym abonentem może być osoba/podmiot z innego kraju. W cenie rejestracji domeny zapewniamy usługę trustee umożliwiając legalną rejestrację domen .de dla osób i firm z Polski i całego świata. Abonentem domeny pozostaje zamawiający, zaś kontaktem administracyjnym jest nasz niemiecki partner. Usługa jest aktywowana automatycznie podczas każdej rejestracji domeny na rzecz osoby lub podmiotu spoza terytorium Niemiec.

W przypadku chęci dokonania transferu domeny do innego rejestratora w trakcie korzystania z usługi trustee, należy uprzednio podać (poprzez zgłoszenie do naszej obsługi klienta) dane nowego kontaktu administracyjnego, spełniającego wymagania rejestru.

Wygasanie i reaktywacja domen .de

Od 1.02.2014 wygasające domeny przechodzą w 30-dniowy okres RGP (Redemption Grace Period), w trakcie którego abonent domeny może ją reaktywować. Wiąże się to z opłatą reaktywacyjną w wysokości 120 zł netto (147,60 zł z VAT) plus opłata za odnowienie domeny wg cennika. Domeny, dla których nie otrzymamy zlecenia reaktywacji, zostaną automatycznie usunięte po 30-dniowym okresie RGP.

 

Cena rocznej rejestracji domeny: 34,00 zł brutto.
Cena rocznego przedłużenia ważności domeny: 39,00 zł brutto.
Cena cesji domeny: cesja bezpłatna.  
Cena transferu domeny: 39,00 zł brutto.

Dozwolona liczba znaków w domenie .de:

  • minimalna – 3
  • maksymalna – 63

Dozwolone znaki dla domeny .de:

  • litery (a-z)
  • cyfry (0-9).
  • myślnik

Znak myślnika „-” nie może występować na początku ani na końcu nazwy. Dwa myślniki nie mogą następować po sobie.Czy ta informacja była pomocna?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Drukuj Drukuj

Polecamy:

Poczta
pomoc@firehost.pl

Infolinia
790-720-560

Gadu-Gadu
46273249, 4188519

Grupa Firehost.pl
Aleksander Wypiorczyk