Home >> Statystyki strony

Statystyki strony

Ta strona zawiera informacje na temat statystyk strony. Tematy zawierają: sprawdzenie miejsca na dysku oraz transferu, dostępie logów systemowych, wyświetlania informacji okoncie, i oglądanie  - wszystkiego co najważniejsze będzie pokazane poprzez Webalizera.

 

Sprawdzenie miejsca na dysku oraz transferu 

Aby sprawdzić miejsce na dysku oraz transfer, kliknij "Statystyki" z menu panela administratora. Na górze ekranu zobaczymy takie tabelki:

Te liczby w tabelach przedstawiają megabajty, i w przybliżeniu: 1024 megabajtów = 1 gigabajt.  

dwa różnego rozmiaru dyski / pomiar transferu.  Pierwsza tabela pokazuje użycie list domeny, a następna domena w drugiej tabeli listy określa pełne użycie. Pełne użycie jest przeważnie wyższe jak rzeczywiste użycie domeny ponieważ pełne użycie statystyk włączają wskaźniki - separatory z twojej domeny, także jako baza danych MySQLi użycie panelu kontrolnego. Jest to możliwe hostując domenami serwera na jednym koncie, więc separujemy domeny i  totalne użycie jest koniecznością.

Nota:  DirectAdmin używa całych możliwości (bez użycia domeny) do ustalenia kiedy zostały przekroczone normy.

 

Dostęp do System Logów

 

Na górze menu Statystyki znajdują się tekstowe odnośniki. "Popierać Logi Apache," "Apache Usage Log," i "Błedy logów Apache." 

Popieram logi Apache

Kliknij link "Popieram logi Apache", który przyniesie obraz Menedżera plików zawiera listę plików .tar.gz nazwanych domen/subdomen w miesiącu. Na przykład:

Tutaj widzimy cztery kopie zapasowe dla miesiąca Kwieceńl: subdomeny (admin, newsub, i reseller), i kopia ta będzie przeznaczona dla głównej domeny (Apr-2003.tar.gz).  Popieramy logi Apache zawaratość obojga użyć i błąd danych.

Kliknij na nazwie pliku kopii zapasowej aby ją pobrać.

Nota:  

Pliki Logów są własnościa administratora serwera i nie może być usunięty. Pliki logów nie zliczają w odniesieniu co do norm wielkości twojego konta.

Użycie Apacha i Logi błędów

Apache używa i potrafi wyświetlać błedy logów poprzez wskazanie linku do kliknięcia "Użycie logów Apache" lub "Błędy logów Apache".  

Logi raw ukażą się w dużym oknie tekstowym i będą tak wyglądać:

Powyższy rysunek jest przykładem błędu logów. Wyświetlając logi raw jest dobrą drogą na wykrycie przyczyn wyskakujących specyficznych problemów, także jako instalacji rozszerzeń skryptów. Oba logi (użycie i błędu) są popierane miesięcznie i archiwizowane w /home/domain.com/logs  Obejrzyj poprzedniom wersję sekcji ("Popieram logi Apache") w celu uzyskania większych informacji.

Przeglądanie informacji o koncie

 

Główne menu Statystyk prowadzi do zawartości z cennymi informacjami. Jak wspomniano powyżej, pierwsze dwa wiersze tabelki (Transfer / Użycie dysków) dostarczają całkowite użycie. DirectAdmin używa tych numerów norm z odpowiednim zamiarem (i nie numery w tabeli Statystyk Domeny - zobacz najpierw sekcję wyświetlającą link o tytule "Sprawdzenie zużycia dysku i transferu").

 

Kiedy przeszukujesz swoje konto z maksymalnym użyciem transferu, twoja strona przestanie funkcjonować aż do pierwszego dnia następnego miesiąca. Kiedy twoje konto jest przeszukiwane maksymalnym wykorzystaniem transferu, nie będziesz zdolny do wgrania plików dodatkowych do twojej strony aż do momentu gdy niektóre pliki nie zostaną skasowane. 

 

 

Informacje z tabeli własnymi informacjami nie będą dyskutowane głębie. Jeśli nie masz zrobionego więc aktualnie so proszę ustaw swój aktualny adres e-mail wpisz w pole "Email" i kliknij "Zapisz."

Statystyki Webalizera

 

W menu głównym Statystyki, kliknij na odpowiednią nazwę domeny przetważaną przez Webalizer.  Zanotuj, że twoja strona musi być zaktualizowana do 24 godzin i ma niektóre pliki logów aktywane już wcześniej, staną się one aktywna.

 

 

W pierwszym oknie statystyk Webalizera, ujrzysz wykres(taki jak powyżej) i listę miesięcy na spodzie tabeli. Kliknij miesiąc, który chcesz wyświetlić. Statystyki Webalizer są bardzo szczegółowe i jest wspaniałym zbiorem ważnych informacji na temat komunikacji na stronie, lista żądanych URL-i, punkty wyjścia, lokalizację użytkowników, i wiele więcej.

Potrzebujesz więcej pomocy?

 

W celu uzyskania dodatkowej pomocy skontaktuj się z usługodawcą lub odwiedz stronę forum DirectAdmin forum  - (forum poświęcone pomocy technicznej) http://www.directadmin.com/forum.

 


C 2003 JBMC Software. DirectAdmin licensees may reproduce this page for their own customers.  Reproduction by other parties is prohibited.