Aktualny rachunek bankowy - WAŻNE!!!

Wednesday, August 5, 2020


Szanowni Państwo, przypominamy, że z dniem 02 marca 2020 roku zmianie uległ numer konta bankowego przeznaczony do wpłat za usługi. Prosimy o dokonywanie wpłat na nowy numer konta, który możecie Państwo sprawdzić w zakładce "O firmie".  Wszystkie zamówienia są wystawiane z aktualnym numerem konta. Jeśli macie ustawione stałe zlecenie w swoim banku, to koniecznie...

Więcej »
Brak dostępu do serwera cPanel.

Saturday, July 25, 2020


Od wczoraj, nie ma dostępu do serwera zarządzanego przez cPanel. Problem został zgłoszony do serwerowni. Czekamy na przywrócenie dostępu. Przepraszamy za utrudnienia.
Awaria dysku na serwerze cPanel.

Monday, May 18, 2020


Na serwerze zarządzanym przez cPanel doszło do awari dysku twardego. Obecnie pracujemy nad przywróceniem wszystkich usług.
Migracja kont zarządzanych przez cPanel na nowy serwer.

Thursday, April 23, 2020


Wszystkie konta zarządzane przez cPanel są w trakcie przenoszenia na nowy serwer. Po przeniesieniu hasła do kont zostaną zresetowane i udostępnione w panelu klienta. O zakończeniu migracji poinformujemy drogą mailową.
PHP 7.3 już dostępna dla klientów, na serwerze cp2.firehost.pl.

Sunday, March 22, 2020


Na serwerze cp2.firehost.pl (konta hostingowe z panelem cPanel), dostępna jest już, wersja php 7.3. Wersję php można zmienić samodzielnie z poziomu cPanelu, zakładka "Menadżer wielu wersji języka PHP". W razie problemów z działaniem strony/skryptów po zmianie wersji na inną, w każdej chwili można wrócić do poprzedniej.
Zmiana numeru rachunku bankowego do wpłat za usługi!

Monday, March 2, 2020


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 02 marca 2020 roku zmianie uległ numer konta bankowego przeznaczony do wpłat za usługi. Prosimy o dokonywanie wpłat na nowy numer konta, który możecie Państwo sprawdzić w zakładce "O firmie".  Wszystkie zamówienia są od dnia dzisiejszego wystawiane z aktualnym numerem konta. Jeśli macie ustawione stałe...

Więcej »
PHP 7.2 już dostępna dla klientów, na serwerze cp2.firehost.pl.

Thursday, March 7, 2019


Na serwerze cp2.firehost.pl (konta hostingowe z panelem cPanel), dostępna jest już, najnowsza wersja php 7.2. Wersję php można zmienić samodzielnie z poziomu cPanelu, zakładka "Menadżer wielu wersji języka PHP". W razie problemów z działaniem strony/skryptów po zmianie wersji na inną, w każdej chwili można wrócić do poprzedniej.
Reset haseł do cPanelu.

Friday, March 1, 2019


W związku z licznymi włamaniami na konta klientów z serwera obsługiwanego przez cPanel, prewencyjnie zresetowaliśmy wszystkie hasła logowania do panelu. Aktualne hasło można znaleźć/zmienić po zalogowaniu do panelu klienta:  Wszystkich usług:  1  (1) - Zobacz » Zobacz Szczegóły > Zmień hasło
Przerwa techniczna na serwerze s2.firehost.pl.

Monday, August 20, 2018


W dniu dzisiejszym od godziny 23.30 do 5.30 planowane są prace konserwacyjne na serwerze s2.firehost.pl.  Prace związane są z wymianą wadliwego dysku twardego (synchronizacja raid) i mogą wiązać się z przerwą w dostępie do usług dla klientów, których konta działają na serwerze s2.  Przepraszamy za utrudnienia.
Przerwy w działaniu usług na serwerze s1 oraz s2.

Tuesday, July 3, 2018


Informujemy, że w wyniku awarii routera oraz switchy w Data Center, wczoraj wieczorem oraz dzisiaj rano, dla znacznej grupy użytkowników (serwer s1 oraz s2) mogły wystąpić problemy z dostępem do naszych usług. Obecnie problem został już rozwiązany. Przepraszamy za utrudnienia.

« poprzednia
następna »

RSS Zobacz Kanał RSS


Poczta
pomoc@firehost.pl

Infolinia
790-720-560

Gadu-Gadu
46273249, 4188519

Grupa Firehost.pl
Aleksander Wypiorczyk